Hakkımızda

Üretimde Titizlik ve Hassasiyet

Başarıyı ve müşteri memnuniyetini mutlak ilke edinen Femme Kalıp ailesi, bilgi ve tecrübeyi harmanlayarak kusursuz ürün ve hizmetler sunuyor Ekonomik sorunların çözümünde, kaynakların verimli ve etkin kullanılması gerektiğini biliyoruz. Bunun ışığında firmamız, kaynaklarını koruyup geliştirmeyi ve kaynak kullanımında verimliliğin en yüksek düzeyde tutmayı amaç edinmiştir. Genç, dinamik kadromuzla yeni fikirleri denemekte ve öğrenmekte kararlıyız. Firmamız temel disiplinlerine uygun yeni çalışma şekilleri, üretim yöntemleri araştırır; yeni ihtiyaçlara göre yeni atılımlar yapar. Böylece sürekli yükselen istikrarlı bir grafik sergiler

Vizyonumuz
Yenilikçi, Madde ve Bilgiyi koruyan ; Metal Endüstrisinde tüm ihtiyaçlara cevap verebilen lider ve marka sahibi bir çözüm ortağı olmak.

Misyonumuz
Kalıp ve Metal parça çözümlerinde müşteri beklentilerine sürdürülebilir değer yaratan çözüm ortağı olmak.

Sürekli Büyüme
Kişiler, takımlar ve iş birimleriyle alacağımız kararların yaratabileceği etkilerin farkındayız. Performansın sürekli geliştirilmesi adına yeni yatırımlarla her geçen gün güçlü yan sanayi firmalar arasında yer almaktayız.

Kaliteye Endeksli
Çalışanlarımıza maddi ve manevi olarak her türlü desteği sağlayarak daha üretken ve pozitif bir iş ortamı oluştururuz.

Çalışan Mutluluğu
Çalışanlarımıza maddi ve manevi olarak her türlü desteği sağlayarak daha üretken ve pozitif bir iş ortamı oluştururuz.

Değerlerimiz
Genç ve dinamik kadromuzla yeni fikirleri denemekte ve öğrenmekte istekliyiz. Firmamız temel amaç ve ilkelerine uygun yeni çalışma şekilleri, üretim yöntemleri araştırır; yeni ihtiyaçlara göre sürekli olarak kendini geliştirmeye dönüştürmeye gayret eder.

Müşteri Odaklı
Koşulsuz şartsız müşteri memnuniyetini ilke edinen Femme Kalıp ailesi olarak, tecrübemizi bilgi ile harmanlayarak her geçen gün müşterilerimize sunduğumuz hizmeti ve ürünlerimizin kalitesini arttırmaktayız. Ekonomik sorunların çözümünde kaynakların etkin kullanılmasının gerektiğinin bilincindeyiz. Bunun ışığında firmamız, kaynaklarını koruyup geliştirmeyi ve kaynak kullanımında verimliliğin en yüksek düzeyde tutmayı amaç edinmiştir.

Değerlerimiz
Etik Ticaret İlkeleri ve sürekli gelişme bilinciyle tüm süreçlerimizdeki verimliliğin ve çalışanların gelişimlerinin artırılması.