Biz Kimiz
Biz Kimiz

Hakkımızda

2013 Yılında Sanayi’de Hanımeli projesi ile teknolojik gelişmelerle hızlı reaksiyon sağlamak amacıyla yüksek kalitede kalıp üretiminde tecrübe ve teknik bilgiye sahip Femme Kalıp firması kurulmuştur. Çıkış noktamız sadece tedarikçi piyasa koşullarının içinde var olmak değil sürekli yenilik ve gelişim anlayışıyla hem firmamızı hem de sektör standartlarını daha ileriye taşımaktır.  Sektöre imalat yapan tercihedilebilir bir çözüm ortağıyız. Girişimcilikte başarılı iş sonuçlarımızın arkasında kurum değerlerimizin gücü ve yönetim tarzımız yatmaktadır.

Hakkımızda

Teknolojik gelişmelere hızlı reaksiyon sağlamak amacıyla yüksek kalitede kalıp üretiminde tecrübe ve teknik bilgimizle, sürekli yenilik ve gelişim anlayışıyla sektör standartlarını ileriye taşıyoruz.

Yüksek Kalite
Yüksek Kalite

Üstün performans ve yüksek kalite standartlarında üretimler

Profesyonel Destek
Profesyonel Destek

Bilgi ve tecrübelerimiz doğrultusunda verimli üretim garantisi

Hızlı Üretim
Hızlı Üretim

Üretim sürecini dengeleyerek nitelikli iş parçaları üretimi

Sosyal Sorumluluk Projesi

AMAÇLAR

Genel Amaç

Kalıp Sektöründeki nitelikli makine operatörü eksikliğinin önüne geçilmesi ve buna bağlı olarak sektördeki iş kaybının giderilmesi.

Özel Amaç

Agie Charmilles makinelerini kullanabilen operatör sayısının arttırılması ve bu sayede makine satış oranlarının yükseltilmesi.

Devamı..
TEKLİF AL